• Szkolenia/Warsztaty 2015

  w kwietniu 2015 w naszym gabinecie odbyło się szkolenie – Ozonoterapia w podologii. Prowadząca Karina Szota z Akademii Podologii w… Więcej!

 • Kostka Arkady

  Od września wykonujemy zabiegi przy użyciu Kostki Arkady. Natychmiastowa ulga przy wrastających/wkręcających się paznokciach.

 • Praktyczne kursy

  PRAKTYCZNY KURS Z PRACY SKALPELEM I ZABIEGÓW NA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCIACH, LECZENIE GRZYBICY ORAZ TAPING PRZY POWSZECHNYCH BÓLACH STÓP. - prowadzący Jason… Więcej!

 • Wyjazd na praktyki

  02-05.06.2014 – wyjazd na praktyki podologiczne do Gabinetu Zdrowej Stopy – Katowice.

 • sprawdź więcej

Manicure klasyczny

manicureOferujemy manicure klasyczny na bazie lakierów Inglot. Posiadamy ponad 100 różnych odcieni co pozwoli nawet najbardziej wymagającej Klientce na znalezienie czegoś w sam raz dla siebie. Dzięki stosowaniu bazy i utwardzacza kolor utrzymuje się na paznokciach znacznie dłużej niż przy pomalowaniu samym lakierem.

Na wyjątkowe uroczystości takie jak wesele polecamy elegancki manicure french.

Manicure SPA

manicure SPAManicure SPA to zabieg wzbogacony o pielęgnację dłoni, przynoszący ukojenie suchej, szorstkiej czy zniszczonej działaniem czynników zewnętrznych skórze. Najwyższej jakości kosmetyki Delawell i Astonishing umożliwiają głębokie nawilżenie, ukojenie oraz regenerację skóry dłoni, pozostawiając ją gładką i miękką niczym aksamit.

W ramach manicure SPA proponujemy także zabieg parafinowy.

Manicure japoński

Manicure Japoński polega na wcieraniu odżywczej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesienie na nią warstwy pudru. Pasta japonski-manicurzasila paznokcie w naturalne składniki odżywcze, m. in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. Puder dzięki energicznemu wcieraniu nadaje piękny, perłowy blask.