• Pedicure – krok po kroku

  Pedicure – krok po kroku W czasie pandemii koronawirusa, kiedy „usługi” jeszcze normalnie nie działają, szczególnie Panie eksperymentują. Robią same… Więcej!

 • Pogrubienie i przerost paznokci

  Pogrubienie i przerost paznokci to schorzenie nazywane przez podologów ONYCHAUXIS. Onychauxis jest zaburzeniem paznokci, które powoduje, że paznokcie stają się… Więcej!

 • Ach te brodawki…

  Kto z nas nie słyszał o brodawkach, które bardzo często nazywane są kurzajkami. Bardzo często też mylone są z odciskami.… Więcej!

 • Wkręcające paznokcie

  Wkręcające paznokcie to problem równie często spotykany, jak paznokcie wrastające. Bardzo często pojęcie to mylą pacjenci. A różnica jest jednak… Więcej!

 • sprawdź więcej

Drodzy Państwo!

Podologia to moja pasja!

Od 2002 roku interesuje się profesjonalnymi zabiegami na stopy i dłonie. Jednak z czasem to właśnie zabiegi na stopy stały się moją pasją. Wtedy też obrałam nową drogę nauki i postanowiłam wyspecjalizować się w zakresie pracy z problematycznymi stopami – stać się profesjonalnym specjalistą podologii.

W zawodzie specjalisty podologii spełniam się od kilku lat, bowiem w 2011 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku podologia kosmetyczna w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji i Zdrowia.

Brałam udział w kursach podologii kosmetycznej I i II stopnia. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia. Dotyczyły one problemu wrastających paznokci, opieki i współpracy z lekarzem w zakresie ran przewlekłych, pracy skalpelem, postępowania z paznokciami z grzybicą i wiele innych. Regularnie biorę udział w Kongresach Podologicznych.

Wciąż się doszkalam i swoje umiejętności poszerzam na specjalistycznych kursach pod okiem najlepszych fachowców z zakresu podologii.

Do pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem z najwyższą jakością. Bardzo ważne jest dla mnie zwiększanie świadomości pacjentów. Moje doświadczenie potwierdzają Klienci, którzy polecają mnie swoim znajomym i bliskim.

Prywatnie jestem absolwentką WATu i PW w Warszawie. Jestem energiczną, wesołą i ambitną kobietą. Mamą dwóch wesołych chłopców Karola i Kamila.

Joanna Kowalewska