• Szkolenia/Warsztaty 2015

  w kwietniu 2015 w naszym gabinecie odbyło się szkolenie – Ozonoterapia w podologii. Prowadząca Karina Szota z Akademii Podologii w… Więcej!

 • Kostka Arkady

  Od września wykonujemy zabiegi przy użyciu Kostki Arkady. Natychmiastowa ulga przy wrastających/wkręcających się paznokciach.

 • Praktyczne kursy

  PRAKTYCZNY KURS Z PRACY SKALPELEM I ZABIEGÓW NA WRASTAJĄCYCH PAZNOKCIACH, LECZENIE GRZYBICY ORAZ TAPING PRZY POWSZECHNYCH BÓLACH STÓP. - prowadzący Jason… Więcej!

 • Wyjazd na praktyki

  02-05.06.2014 – wyjazd na praktyki podologiczne do Gabinetu Zdrowej Stopy – Katowice.

 • sprawdź więcej

Drodzy Państwo!

Od 2002 roku interesuje się zabiegami na stopy i dłonie. Z czasem to stopy stały się moją pasją. Wtedy tez postanowiłam obrać nową drogę nauki i wyspecjalizować się w zakresie pracy z problematycznymi stopami .W zawodzie specjalisty podologii spełniam się od kilku lat, bowiem w 2011 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku podologia kosmetyczna w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji i Zdrowia. Tu również brałam udział w kursach podologii kosmetycznej I i II stopnia. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia. Dotyczyły one problemu wrastających paznokci, opieki i współpracy z lekarzem w zakresie ran przewlekłych, pracy skalpelem, postępowania z paznokciami z grzybicą i wiele innych.

Wciąż się doszkalam, swoje umiejętności poszerzam na specjalistycznych kursach pod okiem najlepszych fachowców. Regularnie biorę udział w Kongresach Podologicznych.

Do pracy ze stopami podchodzę z dużym zaangażowaniem. Staram się wykonywać usługi najwyższej jakości.

Bardzo ważne jest dla mnie zwiększanie świadomości pacjentów.

Prywatnie jestem absolwentką WATu i PW w Warszawie. Energiczną, wesołą i ambitną kobietą. Mamą dwóch wesołych chłopców Karola i Kamila.

Joanna Kowalewska