Gabinet Zdrowej Stopy - O nas (specjalista podologii) |


Dzień dobry,

Witam serdecznie na stronie mojego gabinetu – Gabinet Zdrowe Stopy Joanna Kowalewska. Czeka tu na Państwa zespół z dużym doświadczeniem w zabiegach podologicznych i pielęgnacyjnych  stóp. Mamy różne charaktery i te same cele – profesjonalnie i jak najlepiej wykonywać swoją pracę w dobrej i życzliwej atmosferze.

Jedna głośna i pełna energii, druga spokojna i zrównoważona, trzecia pilnująca porządku i równowagi.

Razem tworzymy naprawdę zgrany zespół.

 

Joanna Kowalewska  podolog, lic. pielęgniarka

Jestem właścicielką Gabinetu Zdrowe Stopy Joanna Kowalewska.

Podologią zajmuje się od 2006 roku. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku podologia kosmetyczna w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Promocji Zdrowia, a także Akademię Podologii w Katowicach. Mimo niezliczonej  ilości szkoleń i kursów, wciąż czuję niedosyt 😉  Dlatego w 2020 roku podjęłam decyzję o rozpoczęciu studiów pielęgniarskich. w lipcu 2023 roku uzyskałam tytuł licencjata pielęgniarstwa. Aktualnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich.

Pojawiam się jako ekspert  w Pytaniu na Śniadanie, organizuję konferencje branżowe, jestem prowadzącą imprezy tematyczne.  Szkolę, prowadzę warsztaty i oczywiście pracuję.

Bardzo lubię pracę z seniorami, to moja ulubiona grupa klientów/pacjentów. Dlatego mam wiele planów związanych z pracą właśnie z seniorami.

Chcę łączyć obowiązki podologa i pielęgniarki – dlatego po uzyskania tytułu licencjata pielęgniarstwa rozpoczęłam także pracę w szpitalu.

Do pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem. Bardzo ważne jest dla mnie zwiększanie świadomości pacjentów. Edukacja zajmuje bardzo ważne miejsce w moim podejściu do pracy z ludźmi.  Moje doświadczenie potwierdzają Klienci, którzy polecają mnie swoim znajomym i bliskim.

Prywatnie jestem absolwentką Wojskowej Akademii Technicznej (studia cywilne)  i Politechniki Warszawskiej, a także Warszawskiej Akademii Medycznej.

Jestem energiczną, wesołą i ambitną kobietą. Mamą dwóch synów Karola i Kamila.

Zabiegi wykonywane przeze mnie: w gabinecie zajmuję się głównie prowadzeniem terapii wrastających paznokci, wspomaganiem leczenia zmienionych chorobowo paznokci, zabiegami u klientów z grupy ryzyka (choroby przewlekłe, zaburzenia krążenia, zaawansowane zmiany)

Zapraszam serdecznie

 

Agnieszka Lubańska 

Pracuje w Gabinecie Zdrowe Stopy od 2018 roku. Odbyła szkolenie w Instytucie Podologicznym w Warszawie.

Kolejne liczne szkolenia pod okiem Joanny Kowalewskiej (prawa ręka szefowej) i udział w konferencjach branżowych.

Zabiegi, które wykonuje Agnieszka: podstawowy i zaawansowany zabieg podologiczny, usuwanie odcisków,  usuwanie modzeli, opracowywanie paznokci zmienionych chorobowo,  opracowanie pękających pięt, terapia brodawek.

 

 Izabella Wochelska 

Z Gabinetem Zdrowe Stopy związana jest od lat.

Po 5 latach przerwy wróciła do zespołu. Wykonuje manicure i pedicure.

Wiemy, że wiele osób za nią tęskniło 🙂

Zabiegi wykonywane przez Izę: podstawowy zabieg podologiczny kosmetyczny pedicure, rekonstrukcja paznoci po urazach, manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy, przedłużanie paznokci żelem.