O nas

Poznaj specjalistów od Zdrowych Stóp

Dzień dobry Pacjenci!

Witam serdecznie na stronie mojego gabinetu – Gabinet Zdrowe Stopy Joanna Kowalewska. Czeka tu na Państwa zespół z dużym doświadczeniem w zabiegach podologicznych i pielęgnacyjnych  stóp. Mamy różne charaktery i te same cele – profesjonalnie i jak najlepiej wykonywać swoją pracę w dobrej i życzliwej atmosferze.

Jedna głośna i pełna energii, druga spokojna i zrównoważona, trzecia pilnująca porządku i równowagi.

Razem tworzymy naprawdę zgrany zespół.

Joanna Kowalewska

podolog, lic. pielęgniarka

Jestem właścicielką Gabinetu Zdrowe Stopy Joanna Kowalewska.

Podologią zajmuje się od 2006 roku. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku podologia kosmetyczna w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Promocji Zdrowia, a także Akademię Podologii w Katowicach. Mimo niezliczonej ilości szkoleń i kursów, wciąż czuję niedosyt 🙂 Dlatego w 2020 roku podjęłam decyzję o rozpoczęciu studiów pielęgniarskich.  W lipcu 2023 roku uzyskałam tytuł licencjata pielęgniarstwa.  Aktualnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich.

Pojawiam się jako ekspert w Pytaniu na Śniadanie, organizuję konferencje branżowe, jestem prowadzącą imprezy tematyczne.  Organizuję szkolenia i nauczam praktycznych umiejętności przyszłych podologów.

Bardzo lubię pracę z seniorami, to moja ulubiona grupa klientów/pacjentów. Dlatego mam wiele planów związanych z pracą właśnie z seniorami.

Chcę łączyć obowiązki podologa i pielęgniarki – dlatego po uzyskaniu tytułu licencjata pielęgniarstwa rozpoczęłam także pracę jako pielęgniarka – asystując  m.in. chirurgom, dermatologom  do zabiegów.

Do pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem. Bardzo ważne jest dla mnie zwiększanie świadomości pacjentów. Edukacja zajmuje bardzo ważne miejsce w moim podejściu do pracy z ludźmi.  Moje doświadczenie potwierdzają Klienci, którzy polecają mnie swoim znajomym i bliskim.

Prywatnie jestem absolwentką Wojskowej Akademii Technicznej (studia cywilne) i Politechniki Warszawskiej, a także Warszawskiej Akademii Medycznej.

Jestem energiczną, wesołą i ambitną kobietą. Mamą dwóch synów Karola i Kamila.

Zabiegi wykonywane przeze mnie: w gabinecie zajmuję się głównie prowadzeniem terapii wrastających paznokci, wspomaganiem leczenia zmienionych chorobowo paznokci, zabiegami u klientów z grupy ryzyka (choroby przewlekłe, zaburzenia krążenia, zaawansowane zmiany).

Zapraszam serdecznie,
Joanna Kowalewska

Agnieszka Lubańska

sp. podologii

Pracuje w Gabinecie Zdrowe Stopy od 2018 roku. Odbyła szkolenie w Instytucie Podologicznym w Warszawie.

Kolejne liczne szkolenia pod okiem Joanny Kowalewskiej  i udział w konferencjach branżowych.

Zabiegi, które wykonuje Agnieszka: podstawowy i zaawansowany zabieg podologiczny, usuwanie odcisków,  usuwanie modzeli, opracowywanie paznokci zmienionych chorobowo,  opracowanie pękających pięt, terapia brodawek. Rozpadliny na piętach to jej konik.

Izabella Wochelska

sp. podologii

Z Gabinetem Zdrowe Stopy związana jest od lat.

Po 5 latach przerwy wróciła do zespołu. Wykonuje wszelkie zabiegi podologiczne i manicure (klasyczny, hybrydowy)|

Wiemy, że wiele osób za nią tęskniło 🙂

Zabiegi wykonywane przez Izę: podstawowy zabieg podologiczny, zaawansowany zabieg podologiczny,  kosmetyczny pedicure, rekonstrukcja paznokci po urazach, klamry, wrastające paznokcie, manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy. Lubi pracować z dziećmi i prowadzić terapię onycholizy.